Krakowski Kredens - tradycja galicyjska

Wydarzenia

SUPERBRANDS POLSKA 2018

Produkty Krakowskiego Kredensu docierają do wszystkich miejsc, gdzie ceni się walory smakowe a my cenimy głosy konsumentów! Dziękujemy naszym klientom, bo dzięki Państwa głosom nasza marka została doceniona i otrzymaliśmy tytuł Superbrands Polska 2018!

GEPARD BIZNESU

Miło nam poinformować, że Krakowski Kredens został wyróżniony

w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017!!!

 

 

 

WIELKIE OTWARCIE

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO NASZEGO NOWEGO SKLEPU FIRMOWEGO

W KRAKOWIE PRZY UL. FLORIAŃSKIEJ 42!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WINA KONDRAT

Już niebawem kolekcja win Kondrat zagości w Kredensie!

KAWA PLUTON

Już od połowy przyszłego tygodnia na naszych półkach historyczna marka Pluton!

CERTYFIKAT CREDITREFORM

Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy sie w gronie firm, którym przyznano Certfikat Wiarygodności!

 

 

 

 

 

 

ZESTAWY ŚWIĄTECZNE

 

WSZELKIE PYTANIA ORAZ ZAMÓWIENIA DOTYCZĄCE ZESTAWÓW ŚWIĄTECZNYCH PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES

prezenty@krakowskikredens.pl

 

SŁODKOŚCI W PUSZKACH -20%
Zapraszamy na zakupy!
remont-w-galerii-krakowskiej

Już 10 lat jesteśmy z Państwem w Galerii Krakowskiej!

Dlatego w dniach 29.08.17 - 07.09.17 nasz sklep przejdzie metamorfozę i już niebawem pokażemy się w nowej odsłonie.

Zapraszamy na zakupy już 8 września!

Juwenalia z klasą i Krakowskim Kredensem

Juwenalia Uniwersytetu Jagiellońskiego uświetniła gra miejska oparta na motywie poszukiwania zaginionych dokumentów fundacyjnych Alma Mater krakowskich studentów. Zwycięski zespół mógł rozkoszować się wieczną chwałą oraz prezentami z Krakowskiego Kredensu. Wszyscy uczestnicy mieli okazję ugasić pragnienie ekologiczną lemoniadą. 

więcej »
Czwarta Gazela Biznesu dla Krakowskiego Kredensu!

Krakowski Kredens po raz kolejny został wyróżniony przez Bonnier Press Group wydawcę Pulsu Biznesu. Podczas uroczystej Gali 2 lutego 2016 r. Krakowski Kredens otrzymał czwartą już Gazelę Biznesu. Przyznany tytuł to nagroda za stały dynamiczny rozwój i pozytywne wyniki finansowe. 

 

więcej »
Szczególne podziękowanie od MCK!

Krakowski Kredens otrzymał specjalne podziękowanie od Dyrektora Międzynarodowego Centrum Kultury. Wyrazy wdzięczności są efektem rozpoczętej w październiku 2014 r. współpracy dotyczącej wyjątkowo nam bliskiej wystawy Mit Galicji.

więcej »
Krakowski Kredens Gazelą Biznesu po raz trzeci!

Krakowski Kredens po raz kolejny został wyróżniony przez Puls Biznesu mianem Gazeli Biznesu. Wyróżnienie wręczono podczas uroczystej Gali 28 stycznia 2014 r. w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Wyróżnienie pokazuje, iż Krakowski Kredens od lat podtrzymuje dynamikę wzrostu i może pochwalić się dobrymi wynikami.

więcej »
Krakowski Kredens laureatem specjalnego wyróżnienia w konkursie Młoda Marka Sukcesu

Rada Polskich Marek przyznała Krakowskiemu Kredensowi specjalne wyróżnienie w czwartej edycji konkursu Młoda Marka Sukcesu 2014. To już drugie specjalne wyróżnienie jakie trafiło w ręce Krakowskiego Kredensu. Marka została uhonorowana w podobny sposób juz w 2012 roku.  

Konkurs Młoda Marka Sukcesu nagradza polskie przedsiębiorstwa, które prężnie rozwinęły i zbudowany od podstaw silne znaki towarowe mające znaczenie na krajowym rynku. Kryterium oceny stanowi innowacyjność, kondycja finansowa firmy, dynamika rozwoju oraz umiejętność odnalezienia się w aktualnych trendach rynkowych. 

Lajkonik w sklepie Krakowskiego Kredensu

Jak stary zwyczaj nakazuje w oktawę Bożego Ciała rusza w obchód po Krakowie Lajkonik - konik zwierzyniecki. Przypomina o dzielnych mieszkańcach krakowskiej dzielnicy Zwierzyniec, którzy obronili Kraków przed szturmem Tatarów w XI wieku. Byli to głównie Flisacy (wtedy nazywani Wlóczkami). Do dnia dzisiejszego tradycję podtrzymują określone rodziny krakowskie - tylko one mają takie prawo.

więcej »
Herbatniki Floriańskie docenione przez ekspertów!

Herbatniki floriańskie w puszce z pozytywką otrzymały prestiżowe wyróżnienie branży spożywczej Dobry Produkt – Wybór Ekspertów 2013. Herbatniki dzięki niepowtarzalnemu opakowaniu zostały docenione za funkcjonalność opakowania oraz design.

Celem nagród Dobry Produkt – Wybór Ekspertów jest popularyzacja i promocja najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, sposobem opakowania, i które znajdują największe uznanie u klientów.

więcej »
Wyróżnienie Godłem Teraz Polska dla produktów z asortymentu Krakowskiego Kredensu.

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyznała prawo dla Polędwicy Paradnej oraz Szynki Cechowej do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”. Wyróżnienie jest przyznawane produktom najwyższej jakości, które produkowane są w Polsce.

Wyróżnienie znakiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj dobrą żywność”.

Z przyjemnością informujemy, że marka Krakowski Kredens otrzymała wyróżnienie przyznawane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność”

Oznaczenie znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” jest wyróżnieniem dla produktu przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznawanym artykułom rolno-spożywczym o wysokiej jakości.

więcej »
Powidło śliwkowe z Krakowskiego Kredensu zdobywcą nagrody Must Have Łódź Design 2011

Podczas 5. Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi marka Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska została wyróżniona w konkursie MUST HAVE, zdobywając dyplom za opakowanie Powidła Śliwkowego.

Krakowski Kredens uhonorowany Gazelą Biznesu 2011

W dniu 8 marca 2012 r. podczas uroczystej Gali w teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, Krakowski Kredens został ponownie uhonorowany Gazelą Biznesu. To kolejna otrzymana Gazela, która podkreśla dynamikę rozwoju firmy oraz potwierdza konsekwentne umacnianie jej pozycji na rynku.

więcej »
Pochód Lajkonika i wizyta w sklepie przy ul. Grodzkiej w Krakowie

Krakowski Kredens po raz kolejny miał przyjemność harcowania z Lajkonikiem podczas tegorocznego pochodu. Rozpoczynający się od opuszczenia Muzeum Historycznego o godzinie 10.00 Pochód Lajkonika, póznym popołudniem dotarł do naszego sklepu przy ulicy Grodzkiej 7. Nasz zespół, jak co roku, w pełnej gotowości czekał na jego przybycie w pierwszy czwartek po święcie Bożego Ciała.

Krakowski Kredens wyróżniony Gazelą Biznesu 2010

Miło nam poinformować, że jesteśmy laureatem Gazeli Biznesu 2010.

Gazele Biznesu 2010, to już jedenasta edycja rankingu organizowanego przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Autorem rankingu jest Coface Poland – specjalista w dziedzinie informacji gospodarczej. Jest to roczne zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm.

DOBRA MARKA 2010 - Jakość, Zaufanie, Renoma

Z przyjemnością informujemy o zdobyciu przez markę Krakowski Kredens tytułu „DOBRA MARKA 2010 - Jakość, Zaufanie, Renoma”. Program „DOBRA MARKA 2010 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to propozycja dla najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim.

więcej »
« poprzednia 1 następna »