Krakowski Kredens - tradycja galicyjska

Dane kontaktowe

Komunikat

 

Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska Spółka Akcyjna informuje, iż dnia 20-ego lipca 2018 roku doszło do zmian we władzach spółki. Prezesem zarządu jest obecnie Jan Choczaj. Członkami rady nadzorczej są: Roman Gładyszowski, Magdalena Seweryn – Misztal i Dariusz Sitek.

 

Spółka informuje, iż wygasły umocowania działania jej imieniem przez byłego prezesa zarządu Krzysztofa Wąsowicza oraz byłego członka rady nadzorczej delegowanego do wykonywania czynności w zarządzie spółki Wojciecha Brodzińskiego.

 

Informuje się, iż działania byłych członków władz spółki w jej imieniu nie będą respektowane. Jednocześnie spółka odwołuje wszystkie udzielone uprzednio pełnomocnictwa do działania jej imieniem.

*
*
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu krakowskikredens.pl (Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A., ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

* - Pola wymagane