Krakowski Kredens - tradycja galicyjska

DOBRA MARKA 2010 - Jakość, Zaufanie, Renoma

Z przyjemnością informujemy o zdobyciu przez markę Krakowski Kredens tytułu „DOBRA MARKA 2010 - Jakość, Zaufanie, Renoma” .

Program „DOBRA MARKA 2010 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to propozycja dla najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim.

Redakcja „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk, przeprowadziła badania i analizy rynku pod względem obecności, wartości, rozpoznawalności i siły poszczególnych marek. Przedmiotem analizy była m.in. rozpoznawalność marki, pozycja na rynku, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę, zaufanie konsumentów, a także siła marki (rola marki w podejmowaniu decyzji o zakupie).

Badanie zrealizowane przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego przeprowadzone było na próbie 850 gospodarstw domowych, w pięciu największych miastach Polski. Wyniki opracowano na podstawie bezpośrednich wskazań klientów i konsumentów, przy wsparciu informacji zawartych w rankingach publikowanych przez czołowe pracownie badawcze w Polsce.